Şehirlerarası Nakliyat

86
0

Ülkemiz de 1989 yılından bu yana nakliyat sektöründe kendi muhitimiz de hizmet sağlıyorduk, 2000 yılına doğru firmamız büyüdü ve Türkiye geneline evden eve nakliyat hizmeti sağlamaya başladık. Bulunduğumuz konum itibari ile firma olarak şehirler arası nakliyat alanında hizmet sağlamak zorunluluğu hissettik. Günümüz de en çok göç alan bölgede bulunan firmamız büyük araç filosu ile şehirler arası nakliyat alanında insanlara hizmet götürmese olmazdı.

Sektörün önde gelen firmalarından olan Efendioğlu evden eve nakliyat, Türkiye’nin doğusundan batısına ve güneyinden kuzeyine tüm şehirlere bulunduğumuz sektörde hizmet götürmektedir.

Profesyonel hizmetin göstergesi olarak, firmamız tam takım halinde size bu hizmeti sağlıyor, örnek verecek olursak Diyarbakır’da eviniz ve batıya İstanbul’a veya Kocaeli’ne taşınacaksınız, sizin evinizin eşya durumunu tama manasıyla bilmemiz olanaksız, bu sebepten ötürü taşınacak olan eşya için gerek olan tüm ekipmanlar firmamız tarafından eksiksiz sağlanıyor. Böylelikle sökülecek olan ve ustalık gerektiren eşyaların en sağlıklı şekilde sökülüp taşınması sağlanıyor. Ekipmanların eksiksiz olması demek sorunsuz bir taşıma işlemi demektir.

Ayrıca firmamız da çalışan personelimiz de mobilya ustası, demir doğrama ustası bulunmaktadır. Ustalarımız sayesinde eviniz de taşınması gereken önemli eşyalarınız taşınacağınız evde kalmaz.

Tüm bu hizmetleri şehirler arası nakliye yapan firmaların sağlaması gereklidir. Eviniz de sırf sökülemediği için ekipman eksikliği yüzünden kalan eşyalarınız olmasın.

PAYLAŞ