Paketleme Hizmetleri

89
0

Ambalajlama ve Paketleme eşyalarınızın güvenliği için olmazsa olmazlar arasında yer alır eşyalar kırılma, darbe alma veya çizilme gibi daha bir çok risk altındayken Efendioğlu Evden Eve Nakliyat firmamız riske girmeden değerlerinizi de önemseyerek ve koruyarak gerekli tedbirleri almaktadır.

Eşyalarınızın güvenliği açısından en önemli kıldığımız hizmetlerimizin başında ambalajlama bir diğer adıyla paketleme sistemi gelmektedir. Nakliyesi yapılacak eşyaların kırılma, çizilme veya her hangi bir şekilde darbe alma riskini azaltmak adına yaptığımız bu çalışma, eşyanızın taşıma esnasında daha kolay taşınmasına yardımcı olmakla beraber, sağlıklı bir nakliye olması içinde önemli bir çalışmadır.

Hangi eşyalar için paketleme durumu değişiklik göstermektedir

Eşyaların paketlenerek taşınması şirketimiz için en önemli hizmetlerimizden bir tanesi olup, taşınacak her eşyanın paketlenme sürecinde paketleme uzmanlarımız tarafından en iyi şekilde uyumlaşma metoduna göre çalışılmaktadır. Önceliğimiz kırılacak olan eşya türlerinin titizlikle paketlenmesi için hazırlık yapılır, paketleme işlemine başlarken önceliğimiz olan bu eşyalar cam içerikli, kırılgan ve önemli arz edilen eşyalardır, normal bir çamaşır makinesi veya kanepe gibi eşya türlerindeki paketleme yöntemi kesinlikle kullanılmamaktadır. Kırılabilecek eşyaların ölçüleri ağırlıkları hesaplanır, sonrasında eşyanın en iyi şekilde muhafaza etmek için ambalajlama malzemeleri kullanılır. Bu sayede kırılma riski yüksek olan eşyaların kırılma riski %0’a kadar indirebiliriz.

Paketleme metotlarımız; Eşyalarımızı taşımadan önce yaptığımız paketleme yöntemleri öncelikle taşınacak eşyaların konum ve durumuna göre asansör ile taşınma fırsatımız var ise normal paketleme işlemi gerçekleştiriyoruz, şayet insani bir çalışma söz konusu olduğunda yapılan ambalajlama yöntemini iki katına çıkarıyoruz, özellikle beyaz eşyaların ağır olmasından kaynaklı taşıma esnasında her hangi bir problemde hiç hasar almaması için bu teknik çok önemlidir. Eşyalarınız insan gücüyle taşınacak durumlarda yeterli personele sahip bir firmayız öncesinde ekspertiz uzmanlarımız tarafından kaç personel gerektirdiğine dair bir çalışma yapıldıktan sonra atanacak olan nakliyat personeli eşyaların sağlıklı nakliyesi için ek olarak 2 yardımcı personel temin ederek çalışma sürecine başlıyoruz

PAYLAŞ