HAKKIMIZDA

Firmamız 1989 yılında evden eve nakliyat alanında iki araç ile Gebze, çevre ilçelerde ve İstanbul Anadolu yakasında daha çok hizmet sağlıyordu, günümüz de Kadiroğlu başta Kocaeli ve İstanbul olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerine evden eve nakliyat alanında hizmet götürmektedir. Firmamızın dünden bugüne yaptığı işlere dair detayları merak ediyorsanız referanslar sayfamızı ziyaret ederek bu bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Kadiroğlu evden eve nakliyat, hizmetlerine yer verecek olursak, ev taşıma, ofis taşıma, depolama ve paketleme alanında hizmet sağlıyoruz. Çalışma arkadaşlarımız bu işi bizimle beraber uzun yıllardır yapmaktadır. Ekibimiz de amatör hiç bir nakliyeci yer almaz, ara ara stajyer arkadaşlar aramıza katılır o arkadaşlarda eğitim seviyesinde olduklarından sadece belirli ufak işleri yapmaktadırlar.

Şirketimizi Gebze merkezli olup, Kocaeli’de 2 şubemiz ve İstanbul’da 1 şubemiz mevcuttur. İrtibat numaralarımız dan bize ulaşarak bu konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Günün 24 saati hizmetiniz de olan Kadiroğlu tatil, mesai saati dinlemeden ülkemize evden eve nakliyat alanında hizmet sağlamaktadır.

Misyonumuz; Ülkemiz de gelişen Dünya’nın teknolojisini ülkemizde tüm müşterilerimize en iyi şekilde sağlamaktır.

Vizyonumuz; Öncelikle geniş bir kitlenin hizmet sağladığı bu sektör de kalitenin öncüsü olma yolunda ilerlemek gayesindeyiz. Sonrasın da müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda şubelerimizi Türkiye genelinde yaygınlaştırmak ve bu alanda kaliteyi yansıtan 1 numaralı nakliyat firması konumuna gelmek.