Evden Eve Nakliyat

69
0

Ev taşıma işlemi eskiden gerçekten günümüz şartlarını ele alırsak oldukça zordu, evdeki eşyaların hazırlanması, paketlenme işlemleri, montaj gerektiren eşyaların sökülmesi, araç bulmak oldukça zordu ve taşıma için oldukça fazla insana ihtiyaç vardı. Günümüz de bu işlemler firmalar tarafından artık kolaylıkla yapılıyor, taşınacak eşya ne kadar uzakta olursa olsun en kadar yüksekte olursa olsun ve ne kadar çok olursa olsun en uzun süre 2 saati geçmiyor bile. 

Ev taşımak bu kadar kolayken tabi ki insanlar bu hizmetleri sağlayan firmalara yöneliyor. Önemli olan bir kaç husus var bunları da bilmek gerekli, ev taşıma işlemini bir firmaya vermeden önce o firmayı gerçekten çok iyi araştırıyor musunuz? 

Bunun önemini geç anlamanız sizin oldukça büyük zararlara sebep olması anlamına gelir. Firmanın eşyalarınızın potansiyeline uygun araç sağlaması önemli taşınacak evin mesela onuncu katta olduğunu düşünelim, taşıma işlemini yapacak olan firmada asansör hizmeti mevcut mu, firma eşyalarınızı taşımadan önce sigortalarını yapıyor mu? Ev taşıma işlemini yapacak olan personelin gerçekten işinin ehli kişiler olup olmadığını biliyor musunuz? Bu sorular inanın hizmet sonunda mutlu olmanız için bilmeniz gereken sorulardır.

Ev taşıma işlemi sırasında firmamız Efendioğlu evden eve nakliyat olarak personelimiz uzman kadrolardan oluşmaktadır. Firmamızda mobilya ve demir doğrama işlerinden çok iyi anlayan ustalar, ambalajlamanın önemini çok iyi bilen bu işe yıllarını vermiş paketleme elemanları ve eşyanın ne şekilde taşınmasını çok detaylı bilen taşıma personelimizle hizmetinize hazırız.

PAYLAŞ